با ما بیشتر آشنا شوید.

پیام مدیر

خداوند بزرگ را شاکریم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در نمایندگی فروش پیاز زعفران قائنات فراهم کرده است.از نظر ما همیشه حق با مشتری است و شما لایق بهترینها هستید. نمایندگی فروش پیاز زعفران قائنات از بدو فعالیت کوشیده است تا با ارائه بهترین بذر زعفران جهان ضمن حفظ جایگاه خود،افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز را فراهم آورد. امیدواریم در آینده نیز با یاری خداوند و همفکری تمام همکاران در زمینه کاشت سنتی و گلخانه ای زعفران و توسعه روزافزون محصولات،رضایت مشتریان عزیز را در سراسر کشور جلب نماییم.

کشت گلخانه ای زعفران

با توجه به اینکه میانگین محصول دهی یک زمین 7 سال می باشد، پس از این دوره به دلیل تکثیر پیاز زمین فضایی برای رشد بیشتر پیاز ها نخواهد داشت. بدین منظور پس از این دوره زمین شخم می خورد و با توجه به این که پیاز تکثیر شده در این دوره معمولا 4 برابر می شود، میتوانید یک سوم این محصول را برای کشت مجدد آماده نموده ومابقی محصول را به فروش برسانید.

درباره ما
image
فروش

عرضه پیاز مرغوب از مزارع زعفران قائنات با بهترین کیفیت موجود

image
آموزش

آموزش شیوه های کشت به صورت نوین وسنتی

image
مشاوره

مشاوره کامل توسط مهندسین کشاورزی در تمامی مراحا کاشت، داشت و برداشت

معرفی مجموعه

خداوند بزرگ را شاکریم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در نمایندگی فروش پیاز زعفران قائنات با توجه به اینکه قائنات پایتخت زعفران جهان بوده و متقاضی برای خرید بذر این منطقه بسیار زیاد می باشد لذا بر آن شدیم تا مجموعه ای را تشکیل دهیم تا ضمن استخراج اصولی پیاز زعفران،با کیفیت ترین محصول را نیز برای مشریان عزیز تهیه نماییم. این مجموعه متشکل از مدیر،انباردار،راننده تراکتور،راننده کامیون،سرپرست کارگران و کارگران محترم در چند اکیپ مجزا می باشد. .

96%
%
مرغوبیت
 
10
نفر پرسنل
 
70+
+
نفر مشتری
 
690+
+
تن ارسال
 

نظرات مشتریان

پیازی که از شما خریدم مرغوب بود و کیفیت خوبی داشت، از شما ممنونم
author
مهدی ناصری
اصفهان
 
مشاوره های تلفنی شما کمک زیادی در بهبود کار کشاورزیم کرد. متشکرم
author
احد علوی
سیستان و بلوچستان
 
از این که پس از گذشت دو سال از خریدم هنوز می تونم رو مشاوره شما حساب کنم متشکرم
author
مهدی حمیدی
گناباد
 
از این که بعد از خرید پیاز هم با مشاوره هاتون در کنار ما هستید سپاسگزارم
author
علی میری
تربت حیدریه
 
 

پیاز زعفران قائنات

با توجه به اینکه قائنات پایتخت زعفران جهان بوده و متقاضی برای خرید بذر این منطقه بسیار زیاد می باشد لذا بر آن شدیم تا مجموعه ای را تشکیل دهیم تا ضمن استخراج اصولی پیاز زعفران،با کیفیت ترین محصول را نیز برای مشریان عزیز تهیه نماییم. این مجموعه متشکل از مدیر،انباردار،راننده تراکتور،راننده کامیون،سرپرست کارگران و کارگران محترم در چند اکیپ مجزا می باشد.

facebook twitter google pinterest rss instagram telegram